Aktualności

Zapraszamy do Parku Kościuszki w Pruszkowie, na uroczystości związane z obchodami Święta Policji

Data publikacji 13.07.2018

Komenda Powiatowa Policji w Pruszkowie ma zaszczyt zaprosić mieszkańców powiatu pruszkowskiego do wzięcia udziału uroczystościach związanych z tegorocznym Świętem Policji. Wielogodzinna, pełna atrakcji uroczystość odbędzie się w sobotę 14 lipca od godziny 14.00 w Parku Kościuszki w Pruszkowie.

Pierwszy raz w historii pruszkowskiej Komendy Powiatowej Policji, tegoroczne święto zyskało nową formułę. Odbędzie się ono na Parku Kościuszki przy ul. Chopina w Pruszkowie. Zapraszając do udziału mieszkańców całego powiatu, a także wszystkich chętnych mieszkańców Warszawy i Mazowsza, chcemy przybliżyć i zapoznać z naszą służbą jak największą liczbę osób.

Nasze święto rozpoczynamy o godzinie 14.00 uroczystym apelem, podczas którego wyróżnieni policjanci awansują na wyższe stopnie policyjne. Po oficjalnej części wszystkich gości zapraszamy do przygotowanych przez policjantów, Starostwo Powiatowe w Pruszkowie, Miasto Pruszków oraz wszystkie gminy powiatu stanowisk prewencyjnych i sportowych oraz do zabawy.

Dla najmłodszych przygotowano konkursy, dmuchańce i wiele innych atrakcji, w tym „miasteczko ruchu drogowego” oraz występ orkiestry młodzieżowej „Vivat”.

W imieniu p.o.Komendanta Powiatowego Policji w Pruszkowie mł.insp. Karola Siedlaka oraz współorganizatorów serdecznie zapraszamy!

 

 

kk