Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Zmiany w organizacji ruchu podczas akcji "ZNICZ 2018 " na terenie powiatu pruszkowskiego

Data publikacji 01.11.2018

Tegoroczna akcja „ZNICZ 2018” na drogach powiatu pruszkowskiego rozpocznie się 31 października i potrwa do 4 listopada. Największego natężenia ruchu policjanci w rejonie cmentarzy i na drogach prowadzących do nich spodziewają się w dzień uroczystości Wszystkich Świętych. W związku ze wzmożonym ruchem policjanci przeprowadzą prewencyjne działania mające na celu eliminację negatywnych zachowań na drogach.

CMENTARZ PRUSZKOWSKI

- w dniu 1 listopada ulica 2-go sierpnia zostanie zamknięta dla ruchu od godziny 7.00 do 17.00  ( od ulicy Komorowskiej do ulicy Plantowej ).

 

CMENTARZ ŻBIKOWSKI

- w dniu 1 listopada,na skrzyżowaniu dróg wojewódzkich nr 701 i 718 przewidziano ręczną regulację ruchu;

-od ulicy Domaniewskiej zostaną wyznaczone parkingi pod wiaduktem nad autostradą, w rejonie cmentarza i będzie tam obowiązał ruch jednokierunkowy.

 

CMENTARZ W PUCHAŁACH – GMINA RASZYN

-od dnia 31 października od godz. 15.00 do dnia 4 listopada do godz. 19.00 zostanie wprowadzona czasowa organizacja ruchu w rejonie cmentarza w Puchałach;

-dojazd do cmentarza od Al. Krakowskiej zostanie zamknięty;

-na skrajnym prawym pasie Al. Krakowskiej wyznaczone zostaną miejsca do parkowania równoległego pojazdów – na tym odcinku obowiązywać będzie ograniczenie maksymalnej prędkości do 50 km/h oraz wprowadzone zostaną znaki ostrzegawcze A-30 z tabliczką „PIESI”’;

- wprowadzony będzie jeden kierunek ruchu na ul. Centralnej od ul. Żwirowej do Al. Krakowskiej.

 

CMENTARZ W BRWINOWIE

-od 31 października do 2 listopada ul. Armii Krajowej do cmentarza, będzie zamknięta, z dopuszczeniem dojazdu kupców oraz komunikacji zastępczej;

-od ul. Szkolnej będzie obowiązywał zakaz wjazdu w ul. Zgoda;

-od ul. Powstańców Warszawy będzie obowiązywał zakaz skrętu w ul. Armii Krajowej

-umożliwiony będzie dojazd do parkingu przy ul. Powstańców Warszawy.

 

CMENTARZ W NADARZYNIE

-od dnia 31 października do 2 listopada wprowadzono jeden kierunek ruchu w ul. Turystycznej na odcinku od ulicy bez nazwy do ul. Przejazdowej.

 

CMENTARZ W KOMOROWIE

-zmiana organizacji ruchu w dniach od 31 października do 4 listopada, będzie obowiązywał jednokierunkowy ruch ul. Turystyczna - Starego Dębu – Polna – Bugaj - Turystyczna.

 

W dniu 31 października w godz. 18.00-22.00 i w dniu 1 listopada w godz. 8.00-22.00 wprowadzony został zakaz ruchu na drogach samochodów ciężarowych i zespołów pojazdów o dopuszczalnej masie całkowitej przekraczającej 12 ton.

Wszelkie bieżące zmiany mogą następować w zależności od natężenia ruchu drogowego.

 

kk