Czy rozpoznajesz te kobiety? - Aktualności - KPP w Pruszkowie

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Czy rozpoznajesz te kobiety?

Policjanci z Michałowic prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży dowodu osobistego. Nieustalone dotąd kobiety dokonały zaboru dowodu osobistego. Kamery monitoringu zarejestrowały wizerunek prawdopodobnych sprawczyń, które na skradziony dowód zawarły wiele umów o pożyczki. Każdy, kto rozpoznaje widoczne na zdjęciach osoby, proszony jest o kontakt telefoniczny lub osobisty w siedzibie jednostki przy ul. Kuchy 15 w Regułach.

Do zdarzenia doszło w dniu 22 września 2018 roku. Nieznane dotąd dwie kobiety dokonały kradzieży dowodu osobistego z torebki pokrzywdzonej, a następnie na ten dowód zawarły wiele umów o pożyczki gotówkowe.  Wizerunek kobiet został zarejestrowany przez kamery monitoringu.

Osoby, które mogą mieć jakiekolwiek informacje na ich  temat proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z Komisariatem Policji w Michałowicach przy ul. Kuchy 15 w Regułach.

Informacje w tej sprawie prosimy kierować do Komisariatu Policji w Michałowicach dzwoniąc pod numer telefonu 22 60 46 745, osobiście lub w formie elektronicznej pisząc na adres: oficer.prasowy.pruszkow@ksp.policja.gov.pl

 

kk

  • Kobiety podejrzewane o kradzież
  • Kobiety podejrzewane o kradzież
  • Kobiety podejrzewane o kradzież