Punkt kontroli autokarów dla powiatu pruszkowskiego - Aktualności - KPP w Pruszkowie

Aktualności

Punkt kontroli autokarów dla powiatu pruszkowskiego

Data publikacji 25.06.2020

Wakacje już niebawem. Policjanci pruszkowskiej "drogówki" informują, że punkt kontroli autokarów znajduje się na parking przy ulicy Kuchy róg Powstańców Warszawy od strony torów WKS w Regułach gm. Michałowice.

Punkt kontroli autokarów znajduje się  na parkingu przy ulicy Kuchy róg Powstańców Warszawy  od strony torów WKD, w  miejscowości Reguły (gmina Michałowice)

Przypominamy:

Dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie będzie przyjmował zgloszenia kontroli:

  • telefonicznie , (22) 758-60-81 do 85 oraz  47 72-46-213 Dyżurny KPP w Pruszkowie, (22) 723-41-70, (22) 753-40-45, (22) 723-73-37 Dyżurny KP Michałowice, Wydział Ruchu Drogowego KPP;
  • za pośrednictwem faksu 47 72-46-207;
  • oraz drogą mailową na adres: komendat.pruszkow@ksp.policja.gov.pl

 

Apelujemy, aby w miarę możliwości, jak najwięcej pojazdów było kierowanych przed zabraniem dzieci do punktu kontroli w Regułach na parking .

 

Aby zapewnić bezpieczny dojazd i powrót do miejsc wypoczynku, policjanci skontrolują zarówno stan techniczny pojazdu, jak i w uzasadnionych przypadkach, dokonają sprawdzenia stanu trzeźwości kierujących. Każdy kierowca otrzyma kopię protokołu kontroli na potwierdzenie. W razie stwierdzenia nieprawidłowości policjanci podejmą działania przewidziane przepisami prawa wobec przewoźnika.

Jednocześnie na stronie www.bezpiecznyautobus.gov.pl można sprawdzić, czy autokar, którym planowana jest podróż, posiada aktualne badania techniczne i ważne ubezpieczenie OC.

 

podkom. Karolina Kańka