Poszukujemy tych osób - Aktualności - KPP w Pruszkowie

Aktualności

Poszukujemy tych osób

Policjanci z Michałowic prowadzą czynności wyjaśniające, w sprawie niszczenia i usuwania banerów wyborczych. Kamery monitoringu zarejestrowały wizerunki osób, które mogły mieć związek z tymi wykroczeniami. Każdy, kto rozpoznaje widoczną na zdjęciach osobę, proszony jest o kontakt telefoniczny lub osobisty w siedzibie jednostki przy ul. Kuchy 15 w Regułach.

Komisariat Policji w Michałowicach prowadzi czynności  wyjaśniające w sprawie uszkodzenia banerów wyborczych kandydatów na Prezydenta PR, do których doszło w czerwcu i lipcu 2020 roku. Przebieg tych zdarzeń został zarejestrowany przez kamery monitoringu.

Osoby, które mogą mieć jakiekolwiek informacje na temat osób widocznych na zdjęciach proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z Komisariatem Policji w Michałowicach przy ul. Kuchy 15 w Regułach.

Informacje w tej sprawie prosimy kierować do Komisariatu Policji w Michałowicach dzwoniąc pod numer telefonu 47 72 46 745, osobiście lub w formie elektronicznej pisząc na adres: komendant.kp-michalowice@ksp.policja.gov.pl