Wykaz ulic miasta Pruszków - Pruszków - KPP w Pruszkowie

Wykaz ulic miasta Pruszków

Wykaz ulic miasta Pruszków

A

Adama

Agrestowa

Akacjowa

Aleje Jerozolimskie 404-478 (numery parzyste)

Aleje Jerozolimskie 425- 461 (numery nieparzyste)

Aleje Niepodległości

Andrzeja

Anielin

Anielki

Antka

Apteczna

Armii Krajowej 1-35 numery nieparzyste

Armii Krajowej 18-42 (numery parzyste)

Armii Krajowej 2-20 numery parzyste

Armii Krajowej 35-71 (numery nieparzyste)

Asnyka

 

B

Bagnista

Barbary

Batalionów Chłopskich

Batalionu Parasol

Batalionu Zośki

Bazaltowa

Baśniowa

Bema

Berenta

Biała

Bliska

Bociania

Bogumiły

Bohaterów Warszawy

Bolesława Chrobrego

Bończy

Bristol

Broniewskiego

Brwinowska

Brygady Karpackiej

Bryły

Brzezińskiego

Brzozowa 4-54 (numery parzyste)

Brzozowa numery parzyste

Bukowa

Bursowa

Bursztynowa

Bystra

Bąki

Bąkowska

Błońska

Błękitna

C

Cegielniana

Ceglana

Ceramiczna

Chabrowa

Chmielna

Chopina  1-27 (numery nieparzyste)

Chopina  2-78 (numery parzyste)

Cicha

Ciechanowska

Cmentarna

Czarnieckiego 9-29 (numery nieparzyste)

Czereśniowa

Czerwonych Maków

D

Daleka

Danuty

Daszyńskiego

Dobra

Dolna

Domaniewska 7

Drzymały

Duchnicka

Działkowa 1-31

Działkowa 2-100

Dąbrowskiego

Dąbrowskiej

Dębowa

Długa

E

Edwarda

Elektryczna

Elżbiety

Emancypantek

Eustachego

Ewy

F

Fabryczna

Faraona

Focha

G

Gałczyńskiego

Gomulińskiego  2-12 (numery parzyste)

Gomulińskiego 1-13

Gordziałkowskiego

Gościnna

Graniczna

Granitowa

Grażyny

Groblowa

Grodziska

Grunwaldzka 7-57 (numery nieparzyste)

Guzikowa

Górna

Górska

Gęsia

Głowackiego

Główna

H

Haliny

Helenowska

Hortensji

Hubala

I

Inżynierska

Ireny

J

Jana

Jana III Sobieskiego

Jarzynowa

Jarzębinowa

Jasna 1-3

Jasna 11a-11b

Jasna 11-17

Jasna 4a-10

Jastrzębia

Jałowcowa

Jaśminowa

Jodłowa

Józefa Cicheckiego

Jubilerska

K

Kacza

Kaczanowskiego

Kaletnicza

Kamińskiego

Kasprowicza

Kasztanowa

Katarynki

Kazimierza Lisieckiego

Kazimierza Sprawiedliwego

Kielecka

Kmicica

Kochanowskiego

Koksowa

Kolejowa

Konwaliowa

Komorowska

Konotopska

Kopernika

Korczaka

Kosynierów

Kowalika

Kowalska

Kowalskiego

Kościelna

Kościuszki

Krakusa

Kraszewskiego

Kredowa

Krystyny

Krzywdy-Rzewuskiego

Królowej Jadwigi

Krótka

Kręta

Księcia Józefa

Księcia Trojdena

Kubusia Puchatka

Kurca

Kwiatów Polskich

L

Lalki

Lazurowa

Lessowa

Leszczynowa

Letniskowa

Leśmiana

Liliowa

Lipowa 2-16

Lipowa 31-57

Lotników

Ludowa

Ludwika

Ł

Łódzka

Łączniczek AK

Łąkowa

Łęckiej

M

Magazynowa

Magnolii

Majowa

Malinowa

Mariańska

Marii

Marii Skłodowskiej-Curie 27-49

Marii Skłodowskiej-Curie 6-30

Mazowieckiego

Mała

Mickiewicza

Mieczysława

Miedziana

Miejska

Miernicza

Mieszka I

Miodowa

Moniuszki

Monte Cassino

Morelowa

Morska

Mostowa

Murarska

Młynarska

N

Narodowa

Narutowicza

Natolińska

Nałkowskiej

Niecała

Niezapominajki

Niklowa

Niska

Norwida

O

Obrońców Pokoju

Ogrodowa

Okopowa

Orchidei

Otwocka

Owocowa

Ołowiana

Ołtarzewska

Ołówkowa

Ożarowska

P

PCK

Pani Latter

Paproci

Parkowa

Partyzantów

Parzniewska

Pasażerska

Pawia

Pańska

Piastowska

Pilnikowa

Piotra Skargi

Piotrkowska

Piotrusia

Piękna

Piwna

Placówki

Plantowa  1-15 (numery nieparzyste)

Plantowa 2-6 (numery parzyste)

Platynowa

Podbipięty

Podmiejska

Podmokła

Pogodna

Polna

Polskiej Organizacji Wojskowej

Porzeczkowa

Potrzebna

Potulickiego

Powstańców 1-29 (numery nieparzyste)

Powstańców  99 -107

Powstańców 42

Poznańska

Południowa

Promyka

Prusa 2-92 (numery parzyste)

Prusa  1-33 (numery nieparzyste)

Prusa 35-127 (numery nieparzyste)

Prusaka

Przechodnia

Przeciętna

Przedszkolna

Przejazdowa

Przemysłowa

Przeskok

Przesmyk

Przy Księżycu

Przyszłości

Przytorowa

Pułaskiego

Pęcicka

Pętelki

Pływacka

R

Radnych

Radosna

Ramzesa

Raszyńska

Reja

Reymonta

Robotnicza

Rolnicza

Rozbrat

Rumiankowa

Rusałki

Rymarska

Rysia

Ryszarda

Rzeckiego

Różana

S

Sadowa

Sasanki

Siedlecka

Sienkiewicza

Sosnowa

Sowińskiego

Spacerowa

Spokojna

Sportowa

Sprawiedliwości

Srebrna

Stalowa

Stanisława

Staszica

Stawowa

Stefana Batorego

Stokrotki

Stolarska

Strumykowa

Studzienna

Sucha

Sylwestra

Syreny

Szarych Szeregów

Szczęsna

Szkolna

Szmaragdowa

Szpitalna

Słoneczna

Słonecznikowa

Słonia Trąbalskiego

Słowackiego

Słowicza

Ś

Ślimaka

Ślusarska

Śląska

Świerkowa

Świtezianki

T

Tadeusza

Targowa

Tomcia Palucha

Topiel

Topolowa

Torfowa

Traktowa

Trójkątna

Turkusowa

Tuwima

Twarda

W

Waldemara

Wandy

Wapienna

Warszawska

Warsztatowa

Waryńskiego

Warzywna

Wesoła

Widok

Wiejska

Wierzbowa

Wilcza

Winogronowa

Wiosenna

Wiśniowa

Wojciecha

Wojska Polskiego 36-74 (numery parzyste)

Wojska Polskiego numery 11-35

Wojska Polskiego numery 2-34

Wokulskiego

Wołodyjowskiego

Wołowskiego

Wrzosowa

Wróbla

Wróblewskiego

Wysoka

Wyspiańskiego

Wąska

Węglowa

Władysława Łokietka

Z

Zachodnia

Zacisze

Zagłoby

Zakątna

Zamiejska

Zamienna

Zasławskiej

Zawiszy

Zbigniewa

Zbożowa

Zdziarska

Zdzisława

Zecerska

Zenona

Zgoda

Ziemowita

Zimińskiej-Sygietyńskiej

Zimna

Złota

Złotnicza

Ż/Ź

Żabia

Żbikowska

Żelazna

Żwirowa

Żytnia

Żółkiewskiego

Źródłowa

 

1,2,3

1-go Sierpnia

2-go Sierpnia

3-go Maja