28.11.2014
Pod koniec listopada przypadają popularne imieniny Andrzeja. Tradycyjnie odbywają się wówczas spotkania towarzyskie podczas, którego uczestnicy często spożywają alkohol. Mimo prowadzanych cyklicznie działań Policji oraz akcji medialnych w dalszym ciągu wiele osób wsiada za kierownice pod jego zabronionych substancji. W związku z tym pruszkowscy policjanci będą prowadzili działania drogowe, mające na celu wyeliminowanie takich osób z naszych dróg.
27.11.2014
Policjanci z pruszkowskiej komendy zwalczający przestępczość gospodarczą przedstawili zarzut mężczyźnie, którego podejrzewają o posłużenie się nieprawdziwymi zaświadczeniami w celu uzyskania pożyczki. Wobec 49-latka został zastosowany dozór policyjny.
26.11.2014
Wczoraj na terenie Pruszkowa policjanci zatrzymali mężczyznę, któremu sąd zatrzymał uprawnienia i dodatkowo najprawdopodobniej był pod wpływem środków odurzających. Grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.
25.11.2014
Listopad to czas, kiedy dynamicznie znieniają sie warunki drogowe. Mało widoczni piesi wolniej przechodzą przez jezdnię, a droga hamowania pojazdu znacznie się wydłuża. Z policyjnych statystyk wynika, że jest to czas wzrostu liczby kolizji i wypadków, również tych najtragiczniejszych w skutkach. Wszystkim użytkownikom dróg po raz kolejny przypominamy zasady bezpiecznego podróżowania zimą.
24.11.2014
Oszuści "na wnuczka" i "na policjanta" wciąż oszukują starszych mieszkańców Warszawy. Wyłudzają pieniądze od naszych babć, mam, cioć, dziadków, ojców i wujków. Nie bądźmy obojętni i wcześniej ostrzegajmy naszych krewnych, że mogą do nich telefonować osoby podszywające się pod członków rodziny. Osoby te mogą prosić o pieniądze, które mają im pomóc w rozwiązaniu nagłego problemu. Nie pozwólmy, aby w ten sposób nasi najbliżsi stracili dorobek swojego życia. Porozmawiajmy z nimi o oszustach.
21.11.2014
Nadarzyńscy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzewanego o posiadanie śrdoków odurzających. 31-latkowi grozi do 3 lat pozbawienia wolności.
20.11.2014
Policjanci z Michałowic zatrzymali mężczyznę, podejrzewanego o to, że włamał się do jednego z lokali gastronomicznych w Komorowie. Prawdopodobnym sprawcą okazał się mieszkaniec pobliskiej miejscowości. Jeżeli podejrzenia policjantów potwierdzi sąd grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.
20.11.2014
Wczoraj Zastępca Komendanta Stołecznego Policji insp. Dariusz Pergoł przedstawił pruszkowskim policjantom nowego Dowódcę jednostki. Na to stanowisko Komendanta Powiatowego został powołany podinsp. Krzysztof Radzik.
18.11.2014
Policjanci Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Mieniu pruszkowskiej komendy poszukują mężczyzny, za którymi warszawskie sądy wydały listy gończe celem zatrzymania i osadzenia w areszcie śledczym za przestępstwa kradzieży z włamaniem oraz narkotykowe. Mężczyzna może posługiwać się fałszywymi danymi.
17.11.2014
Czujność i doświadczenie pozwoliły policjantom piastowskiego komisariatu na ujawnienie znacznej ilości zakazanych substancji oraz zatrzymanie mężczyzny podejrzewanego o ich posiadanie. Sąd przychylił się do stanowiska policjantów i zastosował środek zapobiegawczy. Mężczyźnie grozi do 10 lat pozbawienia wolności.
<<
<
1
>>