31.07.2015
Sześć miesięcy pozbawienia wolności w zawieszeniu na okres trzech lat, dozór kuratora oraz obowiązek naprawienia szkody, to kara dla 17-latka za popełnienie trzech przestępstw w przeciągu tygodnia.
30.07.2015
Dopalacze kradną życie – to nazwa akcji profilaktycznej, łączącej wszystkie osoby, którym zależy na walce z tymi niebezpiecznymi substancjami. Dziś w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych podczas inauguracji kampanii, podpisany został pakt przeciwko dopalaczom. Do akcji dołączyło już wiele osób m.in. przedstawiciele mediów, środowiska naukowe, sportowcy - oraz instytucji i organizacji pozarządowych.
29.07.2015
Patrolowcy z Brwinowa zatrzymali na gorącym uczynku włamywacza. 36- latek wpadł kompletnie zaskoczony podczas plądrowania mieszkania. Jego łupem padł telefon oraz banknoty polskie wycofane z obiegu. Przedmioty wróciły już do właściciela, a włamywacz usłyszał zarzuty. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.
27.07.2015
Policjanci z Piastowa zatrzymali mężczyznę, który podczas interwencji rzucił się na jednego z mundurowych z tasakiem. Na szczęście policjant nie odniósł żadnych obrażeń.
24.07.2015
W dniu dzisiejszym w Komendzie Powiatowej Policji w Pruszkowie odbyły się uroczyste obchody Święta Policji. W uroczystości udział wziął I Zastępca Komendanta Stołecznego Policji insp. Robert Szydło, Starosta Pruszkowski Pan Zdzisław Sipiera, przedstawiciele władz samorządowych, służb i instytucji współpracujących z komendą pruszkowską, a także mieszkańcy powiatu pruszkowskiego. Uroczystość była okazją do wręczenia odznaczeń i awansów w stopniach.
24.07.2015
Wczoraj na boisku gimnazjum nr 4 na ul. Hubala w Pruszkowie rozgrywany był I turniej piłki nożnej Służb Mundurowych Miasta Pruszkowa o puchar Komendanta Powiatowego Policji w Pruszkowie.
23.07.2015
Policjanci zatrzymali w Brwinowie 20-latka, który próbował uciekać przez policją. Powodem ucieczki był środki odurzające, które mężczyzna posiadał przy sobie.
22.07.2015
Ostatnio w kraju odnotowano wiele przypadków zatrucia narkotykami, tzw. dopalaczami. Do szpitali trafiło kilkadziesiąt osób z ostrym zatruciem organizmu. Policjanci apelują i ostrzegają, aby nie kupować i nie zażywać takich substancji. Producenci i sprzedawcy dopalaczy kierują się przede wszystkim zyskiem, za nic mając ludzkie życie. Sprzedając dopalacze – sprzedają śmierć!
22.07.2015
W dniu 24 lipca 2015 roku w 96. rocznicę powołania Policji, punktualnie o 12.00 przed budynkiem Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie odbędą się uroczyste obchody Święta Policji. Podczas uroczystości zostaną wręczone nominacje na wyższe stopnie policyjne.
22.07.2015
Policjanci z Pruszkowa zatrzymali 33-letniego mężczyznę, który posiadał przy sobie dwa woreczki z narkotykami. Woreczki zawierały 7,78 grama amfetaminy i 5,89 grama marihuany. Za posiadanie środków odurzających mężczyźnie grozi do 3 lat pozbawienia wolności.
<<
<
1
>>