20.10.2014
Do komendy Policji w Pruszkowie został doprowadzony mężczyzna, którego zachowanie znacznie przekroczyło obowiązujące zasady. 25-latek jest podejrzewany o to, że ubliżał policjantom, "zwalniał" ich z pracy i usiłował kopać. Najprawdopodobniej dzisiaj usłyszy zarzut znieważenia, za który grozi kara pozbawienia wolności do 1 roku.
17.10.2014
„Kreatywność kobiet w mundurach” to tytuł konferencji, która od wczoraj trwa w Popowie (woj. mazowieckie). Zapraszamy na fotorelację!
16.10.2014
Policjanci zwalczający przestępczość przeciwko mieniu na terenie powiatu pruszkowskiego zatrzymali mężczyznę, któremu zarzucają kilka kradzieży telefonów komórkowych. Łączna suma strat to prawie 7 tysięcy złotych. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.
15.10.2014
Komenda Stołeczna Policji uruchomiła specjalną linię telefoniczną dla tych osób, które podejrzewają, że mógł do nich zatelefonować oszust podający się za „wnuczka”, „krewnego” lub „policjanta – funkcjonariusza CBŚ”. Nie dajmy przestępcom szansy! Nie pozwólmy, aby zabrali oszczędności życia! Na Państwa sygnały policjanci czekają przez całą dobę. Telefonować można pod nr 22 60-33-222.
14.10.2014
Komenda Powiatowa Policji w Żyrardowie informuje, ze w dniach 14 - 17 października br. w miejscowości Mszczonów na rondzie znajdującym się w ciągu DK-50 przy zjeździe na drogę K-8, nastąpią utrudnienia w ruchu. W związku z powyższym zostały zorganizowane objazdy, które mogą być również przydatne dla pruszkowskich kierowców.
13.10.2014
Policjanci z komisariatu w Michałowicach zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzewanych o kradzież telefonów. Ponadto odzyskali zabrane przedmioty. Prokuratura w Pruszkowie zastosował wobec nich dozór policyjny.
12.10.2014
„Masz prawo do mediacji” – pod takim hasłem będzie przebiegał tegoroczny Międzynarodowy Dzień Mediacji w dniu 16 października oraz Tydzień Mediacji, który rozpocznie się 13 października, a zakończy 18.
11.10.2014
Komendant Stołeczny Policji insp. Michał Domaradzki w imieniu własnym oraz Komendanta Głównego Policji gen. insp. Marka Działoszyńskiego wręczył wyróżniającym się policjantom oraz pracownikom Policji nagrody za wyjątkową skuteczność i profesjonalizm w realizacji zadań służbowych. Uroczystość wręczenia nagród odbyła się przed wczorajszą odprawą kadry kierowniczej Komendy Stołecznej Policji w Pałacu Mostowskich. Jednym z wyróżnionych był policjant z KP w Michałowicach asp. Jarosław Knąber.
10.10.2014
Policjanci z pruszkowskiej patrolówki zatrzymali mężczyznę, który jest podejrzewany o to, że kilka dni temu uderzył pokrzywdzonego, a następnie zabrał mu telefon komórkowy. Zebrane materiały pozwoliły na zastosowanie wobec mieszkańca Pruszkowa aresztu. Za rozbój grozi kara pozbawienia wolności od 2 do 12 lat.
09.10.2014
Wczoraj przed południem policjanci z pruszkowskiej patrolówki zatrzymali kobietę i mężczyznę, którzy byli pijani i opiekowali się niemowlęciem. O zdarzeniu powiadomili Policję kuratorzy sądowi.
<<
<
1
>>