24.10.2014
Dwaj mieszkańcy Pruszkowa ujęli na gorącym uczynku mężczyznę, który usiłował włamać się do kiosku ruchu. Interweniujący są strażnikami miejskimi z Warszawy. Za kradzież z włamaniem grozi kara pobawienia wolności do 10 lat.
22.10.2014
Ignorowanie i łamanie wyroków sądu to przestępstwo. Zwłaszcza kierowcy często o tym "zapominają". Tak też zdarzyło się wczorajszego dnia w Pruszkowie. Za niestosowanie się do orzeczonych zakazów grozi kara pozbawienia wolności do 3 lat.
21.10.2014
Pruszkowscy policjanci prowadzą czynności poszukiwawcze dotyczące 44-letniego Andrzeja Niewiadomskiego. Ktokolwiek zna jego miejsce pobytu proszony jest o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Pruszkowie lub najbliższą jednostką Policji. Na informacje czeka rodzina zaginionego.
21.10.2014
Dom lub mieszkanie, w którym zgromadzony jest dorobek wielu lat pracy, stanowi łakomy kąsek dla złodzieja. Trzeba zrobić wszystko, aby do minimum ograniczyć włamania do domów i kradzież naszej własności. Pruszkowscy policjanci podpowiadają jak można uniknąć takiego zagrożenia.
20.10.2014
Do komendy Policji w Pruszkowie został doprowadzony mężczyzna, którego zachowanie znacznie przekroczyło obowiązujące zasady. 25-latek jest podejrzewany o to, że ubliżał policjantom, "zwalniał" ich z pracy i usiłował kopać. Najprawdopodobniej dzisiaj usłyszy zarzut znieważenia, za który grozi kara pozbawienia wolności do 1 roku.
17.10.2014
„Kreatywność kobiet w mundurach” to tytuł konferencji, która od wczoraj trwa w Popowie (woj. mazowieckie). Zapraszamy na fotorelację!
16.10.2014
Policjanci zwalczający przestępczość przeciwko mieniu na terenie powiatu pruszkowskiego zatrzymali mężczyznę, któremu zarzucają kilka kradzieży telefonów komórkowych. Łączna suma strat to prawie 7 tysięcy złotych. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.
15.10.2014
Komenda Stołeczna Policji uruchomiła specjalną linię telefoniczną dla tych osób, które podejrzewają, że mógł do nich zatelefonować oszust podający się za „wnuczka”, „krewnego” lub „policjanta – funkcjonariusza CBŚ”. Nie dajmy przestępcom szansy! Nie pozwólmy, aby zabrali oszczędności życia! Na Państwa sygnały policjanci czekają przez całą dobę. Telefonować można pod nr 22 60-33-222.
14.10.2014
Komenda Powiatowa Policji w Żyrardowie informuje, ze w dniach 14 - 17 października br. w miejscowości Mszczonów na rondzie znajdującym się w ciągu DK-50 przy zjeździe na drogę K-8, nastąpią utrudnienia w ruchu. W związku z powyższym zostały zorganizowane objazdy, które mogą być również przydatne dla pruszkowskich kierowców.
13.10.2014
Policjanci z komisariatu w Michałowicach zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzewanych o kradzież telefonów. Ponadto odzyskali zabrane przedmioty. Prokuratura w Pruszkowie zastosował wobec nich dozór policyjny.
<<
<
1
>>