Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci także świętowali niepodległość

Data publikacji 12.11.2013

Wczoraj pruszkowscy policjanci, którzy nie pełnili służby, uczestniczyli w obchodach Święta Niepodległości na terenie naszego miasta. W oficjalnych obchodach wziął udział poczet sztandarowy. Tradycyjnie już funkcjonariusze wzięli udział w zawodach pływackich. Kilkuosobowy zespół zajął medalowe miejsce.

W Pruszkowie obchody Święta Niepodległości o godz. 13.00 rozpoczęła Msza Święta w kościele pod wezwaniem św. Kazimierza przy ul. Kraszewskiego. Do udziału w uroczystości został zaproszony poczet sztandarowy.  Około godz. 14.30 uczestnicy złożyli kwiaty pod pomnikiem Tadeusza Kościuszki oraz tablicą Polskiej Organizacji Wojskowej na Żbikowie. Wiązankę od policjantów złożył I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Pruszkowie mł. insp. Karol Siedlak.

N aterenie pływalni miejskiej tradycyjnie już rozegrane zostały zawody pływackie. W konkurencji zespołowej o Puchar Prezydenta Pruszkowa - sześcioro policjantów – czterech mężczyzn i dwie kobiety, zajęli III miejsce w klasyfikacji ogólnej. Osiągnięcie tak dobrego wyniku było możliwe dzięki systematycznym treningom. Koleżankom i kolegom serdecznie gratulujemy.