Aktualności

"Kręci mnie bezpieczeństwo ... nad wodą" - z wizytą w pruszkowskiej "Jedynce"

W ramach akcji edukacyjnej „Kręci mnie bezpieczeństwo … nad wodą” oraz „Bezpieczne Wakacje 2018” - policjantka zajmująca się profilaktyką społeczną odwiedziła Szkołę Podstawową nr 1 w Pruszkowie. Tematem spotkania było bezpieczeństwo młodych ludzi w okresie wakacyjnym. Podczas prelekcji policjantka omówiła najważniejsze kwestie związane z bezpieczeństwem.

Młodszy aspirant Marta Słomińska – zajmująca się profilaktyką społeczna w naszej komendzie, w ramach programu „Kręci mnie Bezpieczeństwo …” nad wodą” oraz akcji wakacyjnej „Bezpieczne Wakacje 2018” odwiedziła uczniów klas 4 w pruszkowskiej „Jedynce”.

Podczas prelekcji, policjantka omówiła wszystkie najważniejsze zasady dotyczące bezpieczeństwa, podczas zbliżających się wakacji.

Nie zabrakło także informacji o zachowaniu się nad wodą i bezpiecznych kąpielach, o bezpieczeństwie na drodze, a także o sytuacjach związanych z poznawaniem osób nieznajomych. Przypomniala też uczniom jak należy się zachować i gdzie szukać pomocy w przypadku zagubienia się na plaży, czy w lesie oraz jak zachować się w przypadku ataku ze strony agresywnego psa.

 

kk

  • "Kręci mnie bezpieczeństwo ... nad wodą"
  • "Kręci mnie bezpieczeństwo ... nad wodą"
  • "Kręci mnie bezpieczeństwo ... nad wodą"