Finał konkursu "Policjanci są wśród nas" rozstrzygnięty - Aktualności - KPP w Pruszkowie

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Finał konkursu "Policjanci są wśród nas" rozstrzygnięty

Wczoraj na terenie Agrykoli w Warszawie odbył się finał VII edycji konkursu „Policjanci są wśród nas”. W finałowej rozgrywce turnieju zmierzyło się 16 drużyn. Powiat pruszkowski reprezentowała drużyna ze Szkoły Podstawowej im. Ks. Józefa Poniatowskiego w Ładach, która drugi rok z rzędu zajęła I miejsce. Przygotowania uczniów nadzorowały panie Elżbieta Borsuk i Agnieszka Samsel.

Konkurs "Policjanci są wśród nas" organizowany jest przez Komendę Stołeczną Policji i adresowany jest do uczniów klas IV, V i VI szkół podstawowych. W trzech konkurencjach rywalizowało 16 drużyn szkół całego garnizonu stołecznego.

Wczoraj na terenie Agrykoli  odbył się finał. Turniej oceniało jury składające się z przedstawicieli organizatorów, w tym Wydziału Prewencji Komendy Stołecznej Policji, Kuratorium Oświaty i Biura Edukacji m.st. Warszawy.

Po zmaganiach fizycznych i teście z zakresu wiedzy o Policji  zwycięstwo odnieśli uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Ładach.

Zwycięzcy: Oskar Garbiński, Krystian Wilczkowski, Ignacy Domański – otrzymali po hulajnodze i kasku ochronnym, które zostały ufundowane przez  Komendanta Stołecznego Policji.

II miejsce zajęła drużyna ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Grodzisku Mazowieckim.

III miejsce zajęła drużyna ze Szkoły Podstawowej w Górkach z rejonu KPP w Mińsku Mazowieckim.

Uczniowie z Ład przyzwyczaili nas do tego, że za każdym razem stają na podium – serdecznie gratulujemy. Szczególne podziękowania należą się opiekunom pani Elżbiecie Borsuk i Agnieszce Samsel, które przygotowały uczniów do konkursu. Dziękujemy także Panu Dyrektorowi Wiesławowi Borsuk, który promuje bezpieczeństwo wśród wszystkich uczniów w swojej szkole.

Jeszcze raz gratulujemy uczniom, opiekunom  i szkole.

ms

  • Policjanci są wśród nas
  • Policjanci są wśród nas
  • Policjanci są wśród nas
  • Policjanci są wśród nas
  • Policjanci są wśród nas
  • Policjanci są wśród nas
  • Policjanci są wśród nas
  • Policjanci są wśród nas