Tak niewiele, a daje tak wiele - Aktualności - KPP w Pruszkowie

Aktualności

Tak niewiele, a daje tak wiele

Data publikacji 16.06.2020

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie, podjęli wyzwanie #GaszynChallenge. Pomagamy dzieciom chorym na SMA. Do zadania nominowaliśmy: Komendę Powiatową Policji w Legionowie, Komendę Powiatową Policji w Grodzisku Mazowieckim i Straż Miejską w Pruszkowie.

Nominacje do #GaszynChallenge otrzymaliśmy od Komendy Powiatowej Policji dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego oraz od Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie.  Wyzwanie zostało przyjęte i wykonane przez policjantów z pruszkowskiej komendy i podległych komisariatów.

Zasady wyzwania są bardzo proste, a polegają na wykonaniu przez nominowane osoby lub przedstawicieli nominowanych instytucji 10 pompek bądź 10 przysiadów i wpłacie minimum 5 zł na rzecz chorych na SMA dzieci lub w łatwiejszej wersji na samej wpłacie minimum 10 zł.

Każdy, kto ukończy wyzwanie, nominuje kolejne przynajmniej trzy osoby lub instytucje, które muszą jak najszybciej podjąć wyzwanie i wykonać wymienione zadanie.

Zadanie zostało przez nas wykonane, a dalsze nominacje otrzymały:

- Komenda Powiatowa Policji w Grodzisku Mazowieckim;

- Komenda Powiatowa Policji w Legionowie

- Straż Miejska w Pruszkowie.

 

Serdecznie zachęcamy do wsparcia akcji społecznej #GaszynChallenge tym razem dla Franka, który bardzo potrzebuje pomocy:

https://www.siepomaga.pl/franekwojownik


Tak niewiele, a daje wiele.

 

Ładowanie odtwarzacza...