Aktualności

Poszukiwany za kardzież skrzynek z pieczywem w Warszawie, wpadł w ręce dzielnicowych z Pruszkowa

Data publikacji 07.09.2020

Dzielnicowi z Pruszkowa zatrzymali 29-letniego mężczyznę, który był poszukiwany jako osoba podejrzana o kradzież skrzynek z pieczywem w Warszawie na ul. Odkrytej.

Kilka dni temu dzielnicowi z Pruszkowa na ul. Ołówkowej zatrzymali 21-latka poszukiwanego dla komisariatu z Białołęki. Mężczyzna podejrzany był o kradzież skrzynek z pieczywem na ul. Odkrytej w Warszawie.

Podczas przeszukania znaleziono u niego kluczyki od forda. Samochód zaparkowany był kilka metrów dalej od miejsca zatrzymania mężczyzny. Po sprawdzeniu numerów rejestracyjnych okazało się, że pojazd jest poszukiwany jako przywłaszczony przez komisariat w Jabłonnej . Pojazd został zabezpieczony i już  powrócił do właściciela.

Podczas czynności z zatrzymanym pruszkowscy policjanci ustalili, że dokonał on kilku kradzieży paliwa na terenie powiatu pruszkowskiego oraz w Warszawie.

Po czynnościach w komendzie, mężczyzna został przekazany policjantom z komisariatu na Białołęce, gdzie usłyszał zarzut kradziezy mienia, za które kodeks karny przewiduje karę do 5 lat pozbawienia wolności.

kom. Karolina Kańka/ea